Objevte Naše Herny a Kasína NERO GAMES

Vítejte ve světě špičkové zábavy a vzrušení s NERO GAMES! Naše herny a kasina nabízejí jedinečný zážitek pro všechny milovníky hazardních her a videoloterijních terminálů. Každá z našich provozoven poskytuje nejen moderní herní technologie, ale také příjemné prostředí a špičkové služby, které uspokojí i ty nejnáročnější hráče.

Kvalita a Pohodlí v Každé Herně

Naším cílem je nabídnout hráčům nezapomenutelný zážitek v každé naší herně. Proto dbáme na to, aby naše provozovny byly vybaveny nejnovějšími videoloterijními terminály od předních výrobců, jako jsou Multilotto, Synot, Kajot, Apollo nebo MOD Play. Naše herny jsou navrženy tak, aby poskytovaly pohodlné a přátelské prostředí, kde se hráči mohou cítit dobře a užít si hru na maximum.

Neustálý Růst a Rozšiřování

Ve společnosti NERO GAMES neustále pracujeme na rozšiřování naší sítě heren a kasin po celé České republice. Naším cílem je být co nejblíže našim hráčům a nabídnout jim snadný přístup k špičkové zábavě, ať už se nacházejí kdekoliv. Každý rok otevíráme nové herny a rozšiřujeme sortiment služeb, abychom uspokojili rostoucí poptávku a zajistili, že každý hráč najde to, co hledá.

Široký Výběr Her a Služeb

Naše herny nabízejí široký výběr herních možností, od klasických výherních automatů až po nejmodernější videoloterijní terminály. Ale to není všechno. Snažíme se také poskytovat další služby, které zpříjemní váš čas strávený v našich hernách. Patří sem například občerstvení, komfortní zóny pro odpočinek a samozřejmě náš věrnostní program, který vás odmění za vaši loajalitu.

Věrnostní Program NERO GAMES

Pro naše věrné hráče jsme připravili speciální věrnostní program, který vás odmění za každý herní okamžik. Sbírání věrnostních bodů je jednoduché a nabízí řadu způsobů, jak rychle nasbírat body:

 • Za registraci: Získejte body jen za to, že se zaregistrujete do našeho věrnostního programu.
 • Za pravidelné návštěvy: Každá návštěva našich kasin a heren vás odmění body.
 • Za narozeniny: Přijďte oslavit své narozeniny k nám a dostanete speciální narozeninový bonus v podobě bodů.
 • Za čas strávený hraním technických her – VLT: Čím více času strávíte hraním, tím více bodů získáte.
 • Speciální akce: Happy hour a VIP akce vám umožní extra násobení věrnostních bodů.

Nasbírané body můžete proměnit za různé odměny, jako jsou vouchery na občerstvení nebo peněžní prostředky. Navíc, svou věrností můžete získat stříbrnou nebo dokonce zlatou věrnostní kartu, která vám přinese ještě více výhod a bonusů.

Exkluzivní Akce a Bonusy

Naše kasina pravidelně pořádají speciální akce, jako jsou Happy hour a VIP akce, které vám umožní získat extra věrnostní body. Tyto akce jsou skvělou příležitostí, jak rychle navýšit své body a získat ještě více odměn. Sledujte naše oznámení a nezmeškejte žádnou z našich výhodných nabídek.

Závazek ke Kvalitě a Bezpečnosti

Ve společnosti NERO GAMES si zakládáme na kvalitě a bezpečnosti našich herních zařízení. Každá z našich heren splňuje přísné normy a zákonné požadavky, aby byla zajištěna vaše bezpečnost a pohoda. Registrační systém pro hráče, který je implementován ve všech našich hernách a kasinech, zajišťuje, že vaše herní zážitky jsou nejen zábavné, ale také bezpečné a odpovědné.

Seznam Našich Provozoven

 • HERNA NERO CLUB ALCAPONE, Pardubice
 • HERNA HONG KONG, Kutná Hora
 • HERNA NERO CLUB ALVIN, Úvalno
 • HERNA FÉROVKA, Lysá nad Labem
 • HERNA GALAXI, Hustopeče
 • HERNA NERO 999, Loděnice
 • HERNA SPORT GAMES, Vyškov
 • HERNA LUCKY, Stod
 • HERNA FUSIBA, Litoměřice
 • HERNA DOMINO, Nymburk
 • HERNA KOTELNA, Šumperk
 • HERNA U ŽABÁKA, Bruntál
 • HERNA NERO CLUB TRATORIA VIA NOSTRA, Petrovice

Rozjeďte Svoji Vlastní Hernu s NERO GAMES

Žádná zakázka pro nás není příliš malá ani velká. Máte zájem rozjet svou hernu? Kontaktujte nás a my se o vše postaráme! Naše tým odborníků vám pomůže s výběrem lokality, vybavením a celkovým nastavením vašeho herního prostoru. Naše zkušenosti a know-how zajistí, že vaše herna bude nejen moderní, ale i bezpečná a atraktivní pro hráče.

Přidejte se k rodině NERO GAMES a zažijte, jaké to je mít vlastní hernu, která bude přitahovat hráče z blízka i daleka. Těšíme se na vaši spolupráci a na to, že mezi naše herny a kasina MŮŽETE ZDE BÝT I VY!

Kontaktujte Nás

Máte dotazy k našim hernám nebo věrnostnímu programu? Přejete si dostávat upozornění na Happy Hour a VIP akce? Neváhejte nás kontaktovat! Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme veškeré informace a podporu, kterou potřebujete.

Přijďte a Zažijte Nezapomenutelné Chvíle

Navštivte některou z našich heren a kasin NERO GAMES a užijte si špičkovou zábavu v příjemném prostředí. Ať už jste vášnivým hráčem nebo hledáte místo pro relaxaci, naše herny vám nabídnou vše, co potřebujete. Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme vám hodně štěstí ve hře!