Herny a kasína

NERO Club Alvin

Nově otevřená herna a bar v Uvalnu. Můžete se těšit na profesionální přístup obsluhy. Skvělou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů.

Úvalno 246, 793 91 Úvalno (u Krnova)

 

NERO Club Olomouc

Nero Club herna nacházející se v Olomouci, vždy se můžete těšit na příjemnou obsluhu, skvělou zábavu a velice příjemné prostředí.

Komenského 7, 779 00 Olomouc

 

Al Capone Club Mělník

Al Capone Club je herna nacházející se v Mělníku. Vždy se zde můžete těšit na příjemnou obsluhu, skvělou zábavu a velice příjemné prostředí.

Růžová 2314/3, 276 01 Mělník

 

NERO Club Bruntál

Nero Club Herna nacházející se v Bruntále, vždy se můžete těšit na příjemnou obsluhu, skvělou zábavu a velice příjemné prostředí.

Jesenická 718/45, 792 01 Bruntál

 

Al Capone Club Pardubice

Alcapone Club je herna nacházející se v Pardubicích, vždy se zde můžete těšit na příjemnou obsluhu, skvělou zábavu a velice příjemné prostředí.

Teplého 1375, 530 02 Pardubice

 

NERO Club Zalda

Neco Club Zalda je luxusně zařízená Herna a Club v obchodním centru Zalda v Uherském Brodě. Můžete se zde těšit na profesionální přístup, obrovský výběr alkoholických í nealkoholických nápojů. Club je vybaven moderním LED osvícením, naleznete zde plno odreagování formou zábavy na stolním fotbálku, jukeboxu, šipek a nebo na naší VLT herně.

Bří Lužů 2251, 688 01 Uherský Brod

 

NERO Club Staříč

Club taktéž známý jako Fenix Bar Staříč je herna patřící do sítě Nero Clubu, které naleznete po celé ČR. Naleznete zde odreagování formou jukeboxu a herny ve velice příjemném a skvěle zařízeném prostředí. Na baru se můžete těšit na velký výběr alko i nealko nápojů a za barem na příjemnou obsluhu.

Lipovská 93/6, 790 01 Jeseník

 

NERO Club Červená 7

Herna Červená 7 se nacházející se v Chrudimi, vždy se zde můžete těšit na příjemnou obsluhu, skvělou zábavu a velice příjemné prostředí.

Štěpánkova 105, 537 01 Chrudim

 

NERO Club Jirkov

Tip Sport, neboli NERO Club Jirkov je jediná herna/casino nacházející se v celém Jirkově. Vždy se zde můžete těšit na příjemnou obsluhu, skvělou zábavu a velice příjemné prostředí.

Ervěnická 1031, 431 11 Jirkov

 

NERO Club Karlovy Vary

Herna a bar s příjemným posezení i obsluhou v malebném prostředí Mlýnského rybníku a Rolavy v Karlových Varech.

U Koupaliště 860/1, 360 05 Karlovy Vary

 

NERO Club Zavadilka

Club a diskotéka Zavadilka se nachází v bezprostřední blízkosti rekreačího, zábavního a sportovního areálu a rovněž v bezprostřední blízkosti restaurace Valašský šenk a uzavírá tak komplex Zavadilka.V našem clubu a diskotéce naleznete billiard, kulečník, dále pak jiná zábavní zařízení jako např. - boxer, fotbálek, šipky, jukebox a rovněž různá loterijní zařízení. V současné době se chystá rekonstrukce této budovy na penzion Zavadilka.

Prostřední Bečva 119, 756 56 Prostřední Bečva